W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Dożynki Gminy Mielec w Chorzelowie z Norbim [VIDEO]

Tradycyjne święto plonów Gminy Mielec odbędzie się w niedzielę 20 sierpnia na terenach rekreacyjnych przy Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.

Dla wszystkich którzy pojawią się na placu dożynkowym organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w tym korowód dożynkowy, widowisko z przekazaniem chleba, konkurs wieńca dożynkowego, stoiska wystawiennicze, degustacje potraw przygotowanych przez KGW, animacje dla dzieci, dmuchańce, przejażdżki konne z KJ „Przedświt”, wystawę ptaków egzotycznych MSHKiPE.

Niezwykle ciekawie zapowiadają się również występy artystyczne, które rozpocznie Kapela Ludowa i Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”. Następnie na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, a będzie nią NORBI wraz z zespołem. To doskonale znany artysta, który karierę rozpoczął w 1997 roku. Jego pierwszy singiel „Kobiety są gorące” od razu stał się hitem, a kolejne single udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony, stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej „FRYDERYK” za najlepszą płytę taneczną oraz „DANCE MUSIC AWARDS” przyznawaną przez DJ-ów. Singiel „Nie zaczepiaj mnie” z drugiej płyty spowodował że NORBI zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów tego festiwalu. Jesieni tego samego roku ukazał się utwór „Rozkołysz się”. Na zakończenie tegorocznych Dożynek Gminy Mielec zaplanowano zabawę taneczną z zespołem „Rande-vous”. To pięcioro muzyków, którzy znaleźli sposób na to, aby stworzyć spójną i unikalną całość. Podczas wielu lat wspólnego grania odkryli i wypracowali swój nieszablonowy sposób traktowania muzyki.

Planowany program wydarzenia:

14:15 – Zbiórka grup wieńcowych przed Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie 

14:30 – Msza Święta za szczęśliwie zebrane plony z intencji Władz Samorządowych Gminy Mielec

16:00 – Przejście korowodu dożynkowego na pole dożynkowe 

16:15 – Rozpoczęcie  uroczystości  dożynkowych: 

– powitanie gości

– widowisko obrzędowe z przekazaniem chleba Gospodarzowi Dożynek Wójtowi Gminy Mielec pt. „Za Chleb Powszedni Składamy Dzięki” w wykonaniu Kapeli i 1 ZPiT „Chorzelowiacy”

– występy artystyczne

17:30 – Gminny Przegląd Wieńca Dożynkowego 

18:30 – Koncerty Gwiazdy Wieczoru „NORBI” 

20:00 – Zabawa taneczna z Zespołem „Randez-Vous” 

23:30 – Zakończenie

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa