W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Droga powiatowa do Jam zostanie przebudowana

Powiat Mielecki otrzyma kolejne wsparcie finansowe w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych kierowanego do regionów, w których funkcjonowały tzw. PGR-y.


To już VI edycja tego programu, w ramach której do gmin i powiatów z terenu całej Polski trafi łącznie 4,5 mld PLN. Powiat Mielecki otrzyma 4 mln PLN, które będą przeznaczone na przebudowę dróg powiatowych w miejscowościach: ZłotnikiChorzelów oraz Jamy.


To bardzo dobra wiadomość – ocenił Stanisław Lonczak, Starosta Mielecki. – Przy tej okazji chciałbym bardzo podziękować Posłowi Fryderykowi Kapinosowi za jego osobiste zaangażowanie przy pozyskaniu tych środków. To dla nas bardzo ważne wsparcie, tym bardziej że od początku bieżącej kadencji kierujemy się dewizą jak największej skali modernizacji naszych dróg, przy jednoczesnej maksymalizacji wsparcia zewnętrznego. W obecnych realiach – przy wysokich kosztach realizacji inwestycji, każda pomoc jest bezcenna – dodał Starosta.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa