W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Multimedia Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Drzewo spadło na samochód [FOTO]

Popołudniowa wichura w sobotę 9 lipca wyrządziła wiele strat. Na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Mielcu drzewo spadło na samochód. 

 

W wyniku działania wiatru gruby, spróchniały w środku konar ułamał się i spadł na zaparkowanego niżej Hyundaia. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracował patrol policji i jeden zastęp straży pożarnej.

 

Należy pamiętać, że podczas burz i silnych wiatrów nie należy parkować ani stawać pod drzewami, słupami itp. Grozi to bowiem nie tylko zawaleniem się danego przedmiotu, ale także porażeniem nas podczas wyładowań elektrycznych (grzmotów).

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

2 komentarze

Patryczek 10 lipca 2016 (niedziela) at 12:25

Według mnie przede wszystkim należy zrobić porządek ze starymi spróchniałymi drzewami i je powycinać a nie zwalać winę na ludzi że parkują pod drzewami. Pytam się gdzie mają parkować? Przykład: nie dawno zrobiony parking wzdłuż drogi obok „Elektryka”. Niech mi ktoś wytłumaczy jak tam można zaparkować aby drzewo nie spadło na samochód? Ale niechby ktoś wystąpił z prośbą o usunięcie tych starych spróchniałych drzew to od razu ekolodzy otworzą szeroko „buzie”. Tu tkwi problem!

Odpowiedz
jadwiga 12 lipca 2016 (wtorek) at 12:53

W ubiegłym roku spadł tam konar (nie było burzy) na samochód i ciężko było znaleźć odpowiedzialnych za teren. Właściciel wskazany przez UM nie chciał podjąć rozmowy, wypierając się, że go to nie interesuje i to nie jego problem. świadkiem zdarzenia była policja

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa