W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” na terenie powiatu mieleckiego

Policjanci prowadząc działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ujawnili 36 wykroczeń popełnionych przez kierujących pojazdami, 7 wykroczeń popełnionych przez rowerzystów i 5 wykroczeń popełnionych przez pieszych. Funkcjonariusze zatrzymali także prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym.

 

Funkcjonariusze mieleckiej drogówki prowadzili wczoraj działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ukierunkowane na zapobieganie popełnianiu wykroczeń przeciwko pieszym i rowerzystom. Policjanci zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane w rejonie przejść dla pieszych. 

W czasie działań policjanci ujawnili w sumie 48 wykroczeń popełnianych przez kierowców pojazdów mechanicznych, rowerzystów i pieszych. Na sprawców wykroczeń policjanci nałożyli 39 mandatów karnych, oraz skierowali 3 wnioski o ukaranie do sądu.
 
Podczas działań policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km w terenie zabudowanym. W Kliszowie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego, który jadąc renault espace przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy i oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.
 
Prawo jazdy stracił także 40-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który kierując citroenem C3 przekroczył prędkość dozwoloną w terenie zabudowanym o 61 km/h jadąc przez miejscowość Padew Narodowa. Kierujący także został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

13237804_1714536352135003_1957206352509886604_n

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa