Policjanci prowadząc działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ujawnili 36 wykroczeń popełnionych przez kierujących pojazdami, 7 wykroczeń popełnionych przez rowerzystów i 5 wykroczeń popełnionych przez pieszych. Funkcjonariusze zatrzymali także prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym.

 

Funkcjonariusze mieleckiej drogówki prowadzili wczoraj działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ukierunkowane na zapobieganie popełnianiu wykroczeń przeciwko pieszym i rowerzystom. Policjanci zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane w rejonie przejść dla pieszych. 

W czasie działań policjanci ujawnili w sumie 48 wykroczeń popełnianych przez kierowców pojazdów mechanicznych, rowerzystów i pieszych. Na sprawców wykroczeń policjanci nałożyli 39 mandatów karnych, oraz skierowali 3 wnioski o ukaranie do sądu.
 
Podczas działań policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km w terenie zabudowanym. W Kliszowie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego, który jadąc renault espace przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy i oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.
 
Prawo jazdy stracił także 40-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który kierując citroenem C3 przekroczył prędkość dozwoloną w terenie zabudowanym o 61 km/h jadąc przez miejscowość Padew Narodowa. Kierujący także został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

13237804_1714536352135003_1957206352509886604_n

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz