W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Godziny otwarcia targowisk będą wydłużone

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych, w okresie od dnia 21.10.2020 do 31.10.2020 wydłużone zostaną godziny otwarcia targowisk miejskich przy ul. Wolności i ul. Sandomierskiej, które w tym okresie będą czynne od godziny 6:00 do 19:00.

Informujemy, że w okresie od 21.10. do 31.10.2020 na targowisku miejskim przy ul. Wolności istnieje możliwość pozostawiania namiotów handlowych przez handlujących po zakończonym dniu handlowym. Jednocześnie zaznaczamy, że Gmina Miejska Mielec nie będzie ponosić odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające z kradzieży lub uszkodzenia pozostawionych rzeczy przez sprzedającego na targowisku.

Przypominamy naszym mieszkańcom, że wymagania sanitarne związane z obowiązującą na terenie naszego miasta i powiatu czerwoną strefą nakładają na nas wszystkich określone obostrzenia. Dlatego prosimy wszystkich o ich przestrzeganie.

Apelujemy, aby w najbliższych tygodniach zarówno zakupy na targowiskach jak i wizyty na cmentarzach w miarę możliwości rozłożyć w czasie. Nie tłoczmy się w tych miejscach, pamiętajmy o maseczkach i dezynfekcji rąk – wszyscy zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi Mielczanie na Mistrzostwach MMA [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka gwiazda sportu u Prezydenta RP

Wiadomości Mielec

Byli komandosi szkolą terytorialsów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa