W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

III Mikołajkowy Bieg Odblaskowy [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (9.12.2023) na „białych” błoniach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się kolejny zaangażowany bieg Mikołajkowy.

Piękne świąteczne stroje biegaczy na III Mikołajkowym Biegu Odblaskowym zorganizowanym przez MOSiR Mielec pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca. Biegaczom, którzy ukończyli trasę pamiątkowe medale oraz nagrody wręczała Zastępca Prezydenta – Adriana Miłoś. Biegi te pozytywnie wpływają na wspomnienia zimowe oraz inspirują mieszkańców do dalszej aktywności sportowej.

W tym roku bieg podzielony był na dwie kategorie: dla DZIECI (rocznik 2011 i młodsi) a dystans to 400m oraz Bieg OPEN (rocznik 2010 i starsi) dystans 2000 m.

Bieg był darmowy i miał charakter rekreacyjno-sportowy, przeznaczony zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i całych rodzin.

Mieleccy policjanci także wzięli udział w Biegu Odblaskowym. Mundurowi promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym, podkreślając jak ważnym elementem są odblaski, które mogą uratować nam życie. Przedstawiciele mieleckiej komendy wręczali także uczestnikom biegu medale i opaski odblaskowe.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa