W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Integracja klas pierwszych z Zespołu Szkół Budowlanych

We wrześniu 2020 roku  roku uczniowie klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia  integrowali się na strzelnicy w Mielcu.  Młodzież w czasie wspólnych zabaw zapamiętywała imiona swoich kolegów, poznawała ich pasje i zainteresowania.

Wszystkie gry i zabawy odbywały się pod czujnym okiem nie tylko wychowawców, ale przede wszystkim organizatorek spotkania, pań pedagog: Katarzyny Małeckiej i Eweliny Jaroń – Miotły. Uczniowie spędzili wspólnie cudowne chwile. Dzięki takim zajęciom uczestnicy stali się otwarci, nie bali się rozmawiać o swoich problemach i lękach.

Po zakończonej integracji mówili: chciałabym, aby przez cztery lata spędzone w tej szkole było tak cudownie jak dzisiaj. Po zajęciach młodzież spędzała czas przy tradycyjnej kiełbasce z grilla. Na zakończenie był czas na zdjęcia i selfie oddziałów klasowych z wychowawcami: Agatą Robak, Anną Matras – Moryl i Edytą Bodziony.

Pomysłodawcą tych niecodziennych zajęć był dyrektor ZSB  pan Stanisław Starzyk.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa