W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Jechał nietrzeźwy i bez uprawnień

Ponad promil alkoholu miał kierowca deawoo, którego zatrzymali policjanci do kontroli drogowej. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, że kierujący lanosem poruszał się bardzo wolno, a zaparowane w samochodzie szyby, znacznie ograniczały widoczność.

Policyjna kontrola wykazała, że 35-latek był pijany i nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj około godz. 18, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Majdanie Królewskim, jadąc przez Rusinów zwrócili uwagę na jadące deawoo.

Kierowca tego pojazdu jechał bardzo powoli, a szyby w aucie były mocno zaparowane, co ograniczało mu widoczność. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Kierujący deawoo 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało 1,19 promila alkoholu w jego organizmie. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 35-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Nietrzeźwy kierowca przewoził 32-letnią pasażerką.

Po wykonaniu czynności, mężczyzna został zwolniony. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz jazdę bez uprawnień odpowie przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa