W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Kultura i nauka

Język angielski bez tajemnic [FOTO]

Pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka odbyła się IX Gala Języka Angielskiego w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu.

Język angielski zawładnął zespołem szkół w piątek, 5 kwietnia. To właśnie wtedy, od rana do popołudnia, trwała rywalizacja uzdolnionych językowo uczniów z terenu powiatu mieleckiego.  

Jako pierwszy odbył się pisemny powiatowy konkurs języka angielskiego pod nazwą „Matura English”. Następnie młodzież zmierzyła się w ustnym drużynowym konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA, IV Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego oraz I Powiatowej Olimpiadzie Języka Angielskiego. 

W trakcie gali zaplanowano także „Intercultural Meeting”, czyli spotkanie integracyjne z nauczycielami szkół partnerskich Zespołu Szkół Technicznych z Rumunii, Estonii i Grecji. 

Udział w ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród wziął Honorowy Patron wydarzenia – Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa