W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Garażowi włamywacze zatrzymani

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie czterech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu oraz włamania do garaży. Mężczyźni są mieszkańcami gminy Mielec, mają od 19 do 22 lat. Policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia, koła do samochodów, sprzęt RTV oraz inne przedmioty pochodzące z kradzieży.

Policjanci pracowali nad ustaleniem sprawców serii włamań do garaży. Do zdarzeń doszło w przeciągu kilku dni. Właściciele garaży, znajdujących się w różnych częściach Mielca, zgłaszali kolejno włamania i kradzieże elektronarzędzi, sprzętu RTV, części samochodowych, a nawet sprzętu wędkarskiego. W tym samym czasie doszło także do kradzieży samochodu. Funkcjonariusze podejrzewali, że wszystkich tych przestępstw mogli dopuścić się Ci sami sprawcy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować i zatrzymać czterech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat. Wszyscy są mieszkańcami gminy Mielec. Policjanci przeszukali domy zatrzymanych oraz inne ustalone miejsca, które służyły do przechowywania skradzionych przedmiotów. Policjanci odzyskali skradziony samochód oraz większość rzeczy, które padły łupem złodziei.

Funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzuty – kradzieży samochodu oraz kilkunastu włamań. Skradzione przedmioty wstępnie zostały oszacowane na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im przestępstw i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek policji, poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa