W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Kradzione elektronarzędzia zastawił w lombardzie

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi. 25-letni mieszkaniec gminy Mielec kradł bo potrzebował pieniędzy. Za popełnione przestępstwa usłyszał już zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci przejęli zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi z posesji w miejscowości Złotniki. Skradzione narzędzia wycenione zostały na kwotę 550 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży może być jeden z członków rodziny. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Do sprawy został zatrzymany 25-letni mężczyzna.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że podejrzany dopuścił się jeszcze jednej kradzieży elektronarzędzi, również na szkodę swojego krewnego. Skradzione przedmioty wycenione zostały na kwotę 1400 złotych.

Policjanci przedstawili zarzut 25-latkowi. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. W trakcie przesłuchania wyjaśniał, że skradzione przedmioty zostawiał w lombardzie po to, aby w ten sposób pozyskać pieniądze na życie. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. W sprawie trwają dalsze czynności.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa