W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Już dziś Stal podejmie Śląsk! [Wstęp wolny]

PGE Stal Mielec – WKS Śląsk Wrocław, 22.04.2016 (piątek), godz. 19:30,
Mielec – sala gimnastyczna gimnazjum nr 2.
   W ten weekend w Mielcu będą miały miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów, w związku z czym spotkanie ze Śląskiem Wrocław nietypowo zostanie rozegrane w piątek o godzinie 19:30.
Jest to starcie dwóch ostatnich drużyn w lidze, aczkolwiek walki na parkiecie na pewno nie powinno zabraknąć, gdyż w ostatnim czasie Stal prezentuje się bardzo dobrze, udowadniając, że zasługuje, aby znaleźć się wśród drużyn, które wystąpią w lidze zawodowej.
 
Śląsk w tym sezonie boryka się z jeszcze większymi problemami niż w ostatnim czasie mielczanie, a tak spore braki kadrowe trudno załatać, o czym świadczy zdobycz punktowa na koncie „Wojskowych”, aczkolwiek pamiętajmy, że na początku sezonu, to własnie Śląsk okazał się w Mielcu lepszy. Teraz jednak zdecydowanym faworytem jest mielecka Stal.
 
 
kukk
 
 
Przypominamy, że w ramach podziękowania dla kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe wstęp na to spotkanie jak i inne do końca sezonu jest wolny!
 

wg.SPR Stal Mielec

Damian Kostrzewa (PGE Stal Mielec) w Radio Leliwa 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa