W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały video

Kandydatka na Prezydenta Miasta Mielca – obecna Wiceprezydent Adriana Miłoś [VIDEO]

Portal W cieniu jupiterów chce przybliżyć mieszkańcom Mielca wszystkich kandydatów na Prezydenta Miasta w nadchodzących wyborach.

Kandydatom przekazujemy informacje o gotowości przeprowadzenia wywiadu w naszym studio.

Dziś prezentujemy trzeciego kandydata, obecną Wiceprezydent Miasta Mielec Adriane Miłoś.

Mielczanka, urodzona 9 kwietnia 1976r. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej filia w Rzeszowie. Tytuł magistra uzyskała w 2000r. W 2003r. ukończyła Studium Pedagogiczne na Politechnice Rzeszowskiej. Posiada również świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego z zakresu Organizacji i Marketingu w Instytucjach Finansowych i Ubezpieczeniowych.

W 2015r. uzyskała tytuł “The Practitioner Coach” uczestnicząc w projekcie współfinansowanym przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Noble Manhattan and IBD Business School. W 2017r. uzyskała zaświadczenie o ukończeniu kursu e-learningowego “Organizacja i zarządzanie domem – ośrodkiem kultury” zorganizowanego przez Studium Prawa Europejskiego.  W tym samym roku ukończyła Szkołę Liderów Miasta Mielca.

Od kilkunastu lat zawodowo związana jest z sektorem bankowym. Ostatnio pracowała na stanowisku Dyrektora Oddziału Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Mielcu.

W latach 2013-2017 była koordynatorem działalności Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego funkcjonującego w ramach Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. W latach 2017-2018 prowadziła zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu z zakresu wiedzy o finansach  i bankowości. W roku szkolnym 2017/2018 pracowała jako nauczyciel podstaw przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Bł. Romana Sitki w Mielcu. Jest mamą dwóch synów – Mikołaja i Jana.


Zapraszamy do oglądania wywiadu z kandydatem na prezydenta, który przeprowadziła w imieniu WCJ24.pl Małgorzata Tylko.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa