W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Katarzyna Hudy ze Złotym Piórem

W czwartek, 29 czerwca 2023 r., byliśmy świadkami wręczenia corocznych nagród rzeszowskiego oddziału ZLP.

Uroczystość, która odbyła się w ramach Podkarpackiego Salonu Poetyckiego w Klubie „Turkus” Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, zgromadziła kilkadziesiąt osób. Prowadzili ją wiceprezesi Zarządu Marek Petrykowski i Ryszard Mścisz.
Powitał gości zastępca Dyrektora WDK Jakub Izdebski. Miło nam poinformować, że Honorową Nagrodę ZLP Oddziału Rzeszów „Złote Pióro” za rok 2022 w kategorii poezja, jedną spośród trzech równorzędnych, otrzymała za tomik „Wyjście”, Katarzyna Hudy – członkini Oddziału i zarazem członkini Mieleckiego Towarzystwa Literackiego im. Marii Błażków.

Serdeczne gratulacje, za profesjonalnie zorganizowaną imprezę, należą się Zarządowi Oddziału – na czele z panią Prezes Małgorzatą Żurecką, zaś uznanie i gratulacje wszystkim laureatom.

Wśród laureatów znaleźli się także inni reprezentanci Mielca: dr Włodzimierz Gąsiewski za książkę „Moje okruchy Kantora” zdobył nagrodę w kategorii książka roku.
Piękną oprawę muzyczną zapewnili Dominika Syrek oraz Michał Szmyd.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa