W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Kierowca autokaru chciał bez prawa jazdy zawieść dzieci na wycieczkę

Za niestosowanie się do wyroków sądu odpowie 61-letni mężczyzna, który pomimo braku uprawnień, kierował autokarem. Był kierowcą autobusu, którym dzieci miały tego dnia wyjechać na wycieczkę szkolną.

Policjanci mieleckiej drogówki codziennie kontrolują autokary, którymi dzieci i młodzież odjeżdżają na wycieczki szkolne. Kontrola przede wszystkim polega na sprawdzeniu stanu technicznego autokaru oraz stanu trzeźwości kierującego.

 

Podczas jednej z kontroli autokaru, którym uczniowie szkoły mieli udać się na wycieczkę, policjanci ujawnili, że kierowca autobusu nie posiada uprawnień do kierowania.  61-letni mieszkaniec gminy Mielec stracił prawo jazdy za wcześniej popełnione przestępstwa drogowe.

Teraz mężczyzna odpowie za przestępstwo, jakim jest niestosowanie się do wyroków sądu.

Policjanci przypominają, aby zgłaszając potrzebę kontroli autokaru robić to z tygodniowym wyprzedzeniem. Podyktowane to jest dużym zapotrzebowaniem na kontrole autokarów jednocześnie na terenie całego powiatu.

 

images (16)

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bijatyka w rejonie Górki Cyranowskiej

Wiadomości Mielec

Trafili za kraty za posiadanie środków odurzających

Wiadomości Mielec

Nietrzeźwi rowerzyści ukarani wysokimi mandatami

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa