W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kierowca bmw stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy bmw. Mężczyzna jechał przez Majdan Królewski z prędkością 103 km/h, w obszarze zabudowanym.

Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali go mandatem i nałożyli na niego punkty karne. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i przypominają, że nadmierna prędkość, to wciąż przyczyna wielu tragicznych zdarzeń drogowych.

Policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali wczoraj m.in. w Majdanie Królewskim, na ul. Raniżowskiej. Funkcjonariusze z użyciem laserowego miernika prędkości sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na tym odcinku drogi.

Około godz. 18, funkcjonariusze zmierzyli prędkość jadącego tym odcinkiem drogi pojazdu marki BMW. Urządzenie wskazało, że kierowca poruszał się z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 53 km/h, 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi. Policjanci zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymali mu również prawo jazdy.

Policjanci apelują o rozwagę. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych, stosowanie się do obowiązujących przepisów ma realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa