W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Materiały video

Kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego! [FOTO, VIDEO]

Już 19 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Od godziny 12.00 w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu na odwiedzających będą czekać przedstawiciele ponad 40 firm z całego powiatu. Organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się ponownie w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim zainteresowanym osobom. Targi pracy zaplanowano w godzinach 12-17. Dzięki temu zarówno osoby bezrobotne jak i pracujące będą miały możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i skorzystania z dodatkowych atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu.

Dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia targi pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania z pracodawcami, poznania potrzeb kadrowych lokalnych firm i oczekiwań stawianych przed kandydatami. Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach.

Na godzinę 13.15 organizatorzy zaplanowali panel dyskusyjny na temat aktualnych trendów na rynku pracy. Prezentacja potencjału kadrowego rynku pracy powiatu mieleckiego i dyskusja z pracodawcami oraz zaproszonymi gośćmi stanowi jeden z ciekawszych punktów w programie targów.

Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w warsztatach biznesu i zapoznać się z narzędziami wsparcia działalności gospodarczej oferowanymi przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu. Już od godziny 12.30 pracownicy urzędu będą udzielać konsultacji dotyczących przygotowania profesjonalnego życiorysu i listu motywacyjnego. Będzie także możliwość wykonania bezpłatnego zdjęcia do CV.

Na stoiskach targowych prezentować się będą przedstawiciele między innymi takich firm jak: Polskie Zakłady Lotnicze, Kirchhoff, Bury, Autopart, Leroy Merlin, Tekpro, Regamet, Hotel Atena, Lidl, Spiroflex, Borimex, Czajen, Dobrowolscy, Jeronimo Martins czy też Plastwag. Reprezentowanych będzie wiele branż, m.in. lotnicza, metalowa, budowlana, handlowa, gastronomiczna, hotelarska i odzieżowa.

Partnerzy targów w tym Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu, Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu, Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, Aeroklub Mielecki, Szpital Specjalistyczny w Mielcu, Centrum Kosmetyki Profesjonalnej, Extreme Fitness w Mielcu i LineTech z Jasionki zagwarantują wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci. Przewidziano między innymi loty na symulatorach, prezentację okularów wirtualnej rzeczywistości, pokazy ratownictwa i sprzętu medycznego, pomiary i analizę składu ciała, porady dietetyka i fizjoterapeuty, makijaż biznesowy, a nawet bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego i stężenia cukru we krwi.

Patronat honorowy nad Targami Pracy objęli Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Zapraszamy wszystkich na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego!

Nasza redakcja jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

A tak było rok temu.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-Po-TvTwIm0&t=19s&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa