W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

Policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy 3 nieodpowiedzialnym kierującym. 31, 38 i 42-latek swoimi samochodami przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Mundurowi apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

We wtorek, po godz. 20, policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali w Chorzelowie trzech kierujących, którzy jechali o wiele za szybko. W obszarze zabudowannym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, swoimi samochodami przekroczyli dopuszczalną predkość. 31-letni kierujący volvo jechał z prędkością 101 km/h, 38-latek swoją kią poruszał się z predkością 108 km/h. 42-latek jechał peugeotem z prędkością 109 km/h.

Kierowcom mundurowi zatrzymali prawa jazdy. Dwóch zostało ukaranych mandatem karnym, a trzeci odpowie za swój czyn przed sądem.

Jesienne, niesprzyjające warunki atmosferyczne sprawiają, że niektórzy kierowcy zapominają o zachowaniu szczególnej ostrożności. Przypominamy, że brawura i chwila nieuwagi, mogą doprowadzić do tragedii, której nie da się cofnąć.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa