W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Kolejni uczniowie Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Laty w Ekstraklasy

Dwaj uczniowie Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu, Adam Kramarz i Mateusz Dudek wyjechali na obóz zimowy do Turcji z ekstraklasowym zespołem Stali Mielec.

Jest to duże wyróżnienie dla maturzystów Naszego Liceum. Ponadto po raz kolejny już wyróżniono naszego ucznia Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego: Alexa Cetnara który trenuje z zespołem Legii Warszawa w nowo powstałym ośrodku Akademii Legii Warszawa w Książenicach. Jest duże prawdopodobieństwo, że od drugiego półrocza zasili on szeregi jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce.

Informujemy również, że absolwenci naszej Szkoły, reprezentanci Polski Mateusz Wójcik i Dawid Zięba przebywają na zgrupowaniu Talent-Pro w Hiszpanii pod okiem trenerów reprezentacji Polski już jako zawodnicy posiadający kontrakt zawodowy z klubem Lech Poznań.

Cieszymy się bardzo z osiągnięć naszych podopiecznych, gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów.

SMS Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa