W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Konkurs wielkanocny w Elektryku

Wielkanoc to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijańskie, które obchodzimy na pamiątkę Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotowywanie barwnych pisanek to jedna z tradycji, która mu towarzyszy.

Uczennice Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego (popularny Elektryk) wzięły udział w szkolnym konkursie na „Najładniejszą ozdobę wielkanocną”. Do przygotowania swoich pisanek wykorzystały rożne techniki m.in. decupage.

W dniu 21 marca 2016 roku dyrektor szkoły wręczył nagrody i dyplomy zwycięzcom. Nagrodę główną otrzymała Katarzyna Soja uczennica klasy 1E, dwie równorzędne nagrody powędrowały do Karoliny Błażejowskiej i Angeliki Bomba uczennic z klasy 2E. Dyplomami zostały nagrodzone Justyna Mędrek i Alina Kapinos z klasy 1D, Justyna Kujawska i Natalia Szul z klasy 1M i Marzena Dereń z klasy 2E.

Wyniki konkursu ustaliło Jury w składzie: Ewa Surowiec, Wiktoria Barnat, Luiza Krakowska, Weronika Kizior, Angelika Gruszka i Margarita Janeczko – Tucholska.

Organizatorem konkursu była Marzanna Mazur – Witek.

Ozdoby można było zobaczyć na wystawie w bibliotece szkolnej.

 

471656917  523129704  652755264  1788550995  z24

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa