W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kradł głównie perfumy oraz maszynki do golenia

Policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który kradł kosmetyki w drogeriach i sklepach wielobranżowych na terenie Podkarpacia i Małopolski. Podejrzany usłyszał 5 zarzutów kradzieży dokonywanych czynem ciągłym. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci pracowali nad ustaleniem sprawcy wielu kradzieży, do jakich dochodziło w sklepach wielobranżowych oraz drogeriach na terenie Mielca. Młody mężczyzna kradł głównie perfumy oraz maszynki do golenia. Niejednokrotnie jego wizerunek oraz sam moment kradzieży, rejestrował sklepowy monitoring. Nagrania zostały zabezpieczone przez policjantów i dołączone do prowadzonych postępowań.

W toku wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna okradał drogerie i sklepy znajdujące się nie tylko na terenie Mielca, ale także w kilku innych miastach naszego województwa oraz województwa małopolskiego.

Ze względu na swoją przestępczą działalność, młody mężczyzna ukrywał się przed policjantami. Funkcjonariusze ustali, gdzie może przebywać i w miniony czwartek w Mielcu zatrzymali go. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu 5 zarzutów kradzieży popełnianych czynem ciągłym. Łączne straty wyceniono na blisko 6 tysięcy złotych. Podejrzany przyznał się do przedstawianych mu zarzutów.

Prokurator objął 21-letniego mężczyznę środkiem zapobiegawczym w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa