W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Leandro poślubił Polkę

Leonardo to wyróżniający się piłkarz trenera Smółki. Według wielu jest obecnie najlepszym piłkarzem Stali Mielec.

W sparingu Korony Kielce ze Stalą Mielec, wygranym 2:0, w Stali zagrał Brazylijczyk Leandro były piłkarz Korony. Opowiedział dziennikarzom ”Echa Dnia” o dużych zmianach, jakie ostatnio zaszły w jego życiu.

– Jestem bardzo zadowolony z tego, że przyjechałem dzisiaj do Kielc. To było moje pierwsze miejsce w Polsce. Ciesze się, że zagrałem z taką drużyna, jak Korona Kielce, która zawsze będzie w moim sercu. Cztery lata temu, jak przyjechałem do Polski, to nikogo nie znałem, nie znałem też języka. Teraz mówię po polsku, mam żonę Polkę, Martę z Lublina. Dużo się zmieniło, ale to zmiany na dobre.

Leonardo oświadczył, że z żoną zostanie w Polsce, nie wróci do Brazylii. – Moje serce już jest w Polsce, mieszkamy w Mielcu, mam pracę. Wszystko dobrze się ułożyło. Stal Mielec to dobra drużyna. – Dała mi szansę, kiedy skończył mi się kontrakt w Górniku Łęczna. Dzwonili do mnie, dali mi wszystko, co potrzebuje piłkarz. Podpisałem kontrakt i bardzo się z tego cieszę – powiedział dziennikarzom ”Echa Dnia” 34-letni piłkarz.

 

,

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa