W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Licytacje finału WOŚP w Mielcu

Wielkimi krokami zbliża się 30 jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mielecki sztab WOŚP przygotowuje szereg wydarzeń, które towarzyszyć będą kwestowaniu na terenie Mielca i powiatu mieleckiego 140 wolontariuszy. Tym razem WOŚP będzie grała w Mielcu przez dwa dni. W sobotę 29 stycznia w Galerii Navigator, natomiast w niedzielę 30 stycznia w Samorządowym Centrum Kultury.

W trakcie koncertów usłyszeć będzie można różnych wykonawców oraz posłuchać muzyki w wykonaniu zespołów, orkiestr, kapeli oraz innych grup muzycznych. W przerwach między koncertami odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP oraz innych darczyńców.

Jednym z nich jest Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, który na rzecz licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał  dwa vouchery.

Pierwszym jest  voucher na trening z Prezydentem pod fachowym okiem trenera personalnego ze znanej mieleckiej siłowni Extreme Fitness. Oprócz treningu  voucher zawiera także ufundowany przez Extreme Fitness karnet na siłownię ważny do końca bieżącego roku.

Drugą propozycją skierowaną do miłośników podniebnych przygód jest voucher na lot nad Mielcem dla jednej osoby, który dzięki uprzejmości Aeroklubu Mieleckiego będzie można zrealizować w sezonie wiosenno-letnim.

Linki do aukcji, która już trwa: https://tiny.pl/916sthttps://tiny.pl/916sj

Przypominamy, że dochód ze wszystkich aukcji w całości przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy dla okulistyki dziecięcej.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa