W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Marszałek na motorze [FOTO, VIDEO]

Każdy z nas ma jakąś swoją fascynację lub hobby. Jedni zbierają znaczki inni stare wino a jeszcze inni szaliki klubów sportowych. Pasją Marszałka Podkarpacia mielczanina Władysława Ortyla jest motoryzacja a szczególnie klasyczne motocykle. 

Posiada obecnie Hondę Shadow 125 – która wyposażona jest w dwucylindrowy silnik o pojemności 124cm³, rozwijający moc 15 KM. Zewnętrzny wygląd silnika oraz charakterystyczny dla nich dźwięk ma nawiązywać do klasycznych modeli amerykańskich oldschoolowych motocykli.

Dla przeciętnego człowieka motocyklista to młoda osoba szalejąca na dwóch kołach. Jednak ta pasja ma wiele odcieni. Motocykliści to nie tylko młodzi miłośnicy szybkości. Na motorach jeżdżą panowie w średnim wieku, a nawet seniorzy, a także wiele kobiet. Dziś motocykl nie jest środkiem służącym jedynie do przemieszczania się. Jazda na nim to przede wszystkim hobby.

Letnie uroczystości pod Lipą św. Jana Nepomucena w Dulczy Wielkiej odwiedził marszałek swoim motocyklem. Pytany przez dziennikarzy o swój środek lokomocji przyznał, że to już kolejny jego motor, którymi fascynuje się od dzieciństwa.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Egzaminy praktyczne na kartę rowerową [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy z Portugali w ramach europejskiego projektu odwiedzili Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powiatowy Konkurs Wiedzy Prawnej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa