W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Sport

Mecz „stulatków” w Chrząstowie

W sobotę 25 czerwca na stadionie LKS Dromader w Chrząstowie odbyła się bardzo ciekawa impreza sportowa pod nazwą „I Mecz Piłkarski „stulatków” Powiatu Mieleckiego”.

Podczas imprezy w mini turnieju spotkały się najpierw najmłodsi adepci piłki nożnej. Były to drużyny młodzieżowe Plonu Kawęczyn i SMS Stal Mielec. Po nich na boisko wyszli „stulatkowie” tj. dwie drużyny oldbojów z Powiatu Mieleckiego. Jedną drużynę stanowili zawodnicy, którzy mieli 60 lat i więcej, a drugą zawodnicy urodzeni w latach 1963-1982 czyli mający od 40 do 59 lat. Na przeciw siebie grali więc zawodnicy mający ponad 100 lat. Pomimo upału „stulatkowie” poruszali się żwawo i z ogromną ochotą do strzelania bramek. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla 40-latków, ale nie wynik był tu najważniejszy.

Oldboje pokazali nie tylko występującym przed nimi dzieciakom (synom, wnuczkom, prawnuczkom), że nawet w tym wieku można jeszcze dbać o swoją kondycję, a umiejętności czysto piłkarskie zostają na zawsze.

Podczas całej imprezy była prowadzona akcja „Oldboje dla Ukrainy” czyli zbiórka żywności dla poszkodowanych mieszkańców Ukrainy. Zebrana żywność tego samego dnia została odebrana przez odpowiednie służby z Urzędu Miasta Mielca i dostarczano do najbardziej potrzebujących.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa