W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Międzypokoleniowe spotkanie mieszkańców Mielca

14 grudnia 2023 r. w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Mielcu odbyło się niezwykłe spotkanie najmłodszych i najstarszych mieszkańców miasta Mielca.

Przedszkolaki miały przyjemność gościć Formację Taneczną „Gracja” Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Muzyka, stroje i w końcu sam występ taneczny Seniorów zachwycił całą społeczność przedszkolną. Atmosfera spotkania była niezwykle serdeczna i świąteczna. Tańce i rozmowy wywołały uśmiech zarówno u małych, jak i starszych uczestników, a wisienką na torcie był wspólny taniec- polonez, który poprowadziła Pani Dyrektor Krystyna Kuśnierz.

W podziękowaniu za tak cudowną prezentację i spotkanie artyści otrzymali pachnące, świąteczne mydełka przygotowane przez dzieci i pracowników przedszkola, a Pani Dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia świąteczno- noworoczne całej Formacji Tanecznej „Gracja”.

Barwna prezentacja talentów tanecznych zdecydowanie inspiruje do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym społeczności lokalnej, a międzypokoleniowe spotkania promują integrację oraz aktywny i zdrowy tryb życia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa