W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne Materiały video WYRÓŻNIONE (dodatkowa) Wywiady

Miejska Wigilia – Mielec 2021 [FOTO, VIDEO]

Kolejna miejska wigilia dla samotnych i potrzebujących odbyła się wczoraj (22.12) przed Domem Kultury SCK.
Świąteczne paczki rozdawał Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca wraz z zastępcami – Paweł Pazdan i Adriana Miłoś oraz przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Bieniek.

Powszechna pandemia spowodowała, że tegoroczna miejska wigilia podobnie jak rok temu miała nieco inny charakter. Zamiast wspólnego posiłku, łamania się opłatkiem i wspólnego kolędowania przy wigilijnych stołach, rozdawano przybyłym na to wydarzenie świąteczne paczki żywnościowe.

Tradycja Miejskich Wigilii dla Samotnych w Mielcu zapoczątkowana przez śp. Prezydenta Daniela Kozdębę na stałe wpisała się w harmonogram przedświątecznych wydarzeń w naszym mieście. Od pierwszej edycji organizacją takich spotkań zajmuje się Urząd Miejski w Mielcu przy dużym wsparciu Iwony Ławruk i Hotelu Iskierka w Mielcu oraz licznego grona sponsorów.

W tym roku miejską wigilię wsparły następujące firmy: MPGK, Kirchhoff, ARRAS, Eurotech, Czajen, Dobrowolscy, PZL Mielec, Cukiernia Pokusa, Hurtownia Calineczka, Rolmlek, PHU Kłaczyński, PSS Społem, Piekarnia EMKA i Coca Cola.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa