W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Mieleccy policjanci z prezentami w Domu Dziecka w Skopaniu

Stało się tradycją, że mieleccy policjanci, co roku odwiedzają podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Po raz kolejny w grudniu zorganizowali zbiórkę słodyczy oraz artykułów chemicznych i biurowych. W działania włączyli się także mieleccy przedsiębiorcy oraz rodziny policjantów i pracownicy komendy. Do dzieci trafiły najpotrzebniejsze przedmioty codziennego użytku.

Pomysł zbiórki powstał z chęci pomocy i dobrego serca kilku policjantów, którzy od lat starają się pomagać potrzebującym. Funkcjonariusze organizują akcje pomocowe i charytatywne na terenie naszego powiatu i całego województwa. W tym roku z inicjatywy st. sierż. Magdaleny Brody z wydziału prewencji w zbiórkę zaangażowali się także mieleccy przedsiębiorcy, którzy przekazali fundusze na zakup kilkudziesięciu kart prezentowych do sieci sklepów tak aby starsi podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu mogli zakupić sobie pod choinkę prezenty zgodne z ich indywidualnymi potrzebami. W zbiórkę włączyły się także rodziny policjantów oraz pracownicy cywilni, którzy na co dzień wspierają pracę funkcjonariuszy mieleckiej jednostki.

Dzięki zebranym środkom, możliwe było zaspokojenie części potrzeb podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W świątecznych paczkach znalazły się m.in. słodycze, artykuły chemiczne i biurowe.

Prezenty zostały przekazane dyrektorowi placówki oraz podopiecznym Centrum Opieki nad Dzieckiem. Podarunki sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wszystkim podopiecznym życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia. A osobom, które wsparły inicjatywę policjantów serdecznie dziękujemy! Razem można zrobić wiele dobrego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa