W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Noworoczny koncert Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Tradycyjnie już Mielecka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 5 stycznia o godz. 19.00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. W programie wydarzenia publiczność usłyszy utwory Johanna Straussa ojca i syna, a także twórczość Waldteufela

Ubiegłoroczne, wirtualne powitanie Nowego Roku dla muzyków Mielecka Orkiestra Symfoniczna było doświadczeniem na tyle przykrym, iż nie wyobrażają oni już sobie celebracji w formie innej niż stacjonarna.

Samotność sprzed 12 miesięcy boleśnie uświadomiła znaczenie melomanów w przedsięwzięciu, stąd artyści, przekornie do wciąż doskwierających trudności i ograniczeń z entuzjazmem i zaangażowaniem przystępują do koncertu, którego przesłanie w czasach obecnych staje się wręcz imperatywem: aby był dawką pozytywnej energii i prognostykiem udanych, a przede wszystkim spokojnych kolejnych 365 dni dla wszystkich.

Koncert noworoczny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej – 5 styczeń, godz. 19.00. Sala widowiskowa DK SCK Mielec. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Kina „Galaktyka” (w dni robocze od godziny 12.00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa