W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Mielczanie na Międzynarodowym Pucharze Karpat w Boksie – Dębica 2020 [FOTO]

Kolejny znakomity występ zawodników Irydy, tym razem na turnieju w Dębicy z okazji 20-lecia zaprzyjaźnionego klubu UKS Morsy, gdzie mielczanie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. 

W narożniku:
Jarosław Nieć
Paweł Rżany
Daniel Czuchro
W Ringu reprezentowali nas :
Damian Strąk – Kolejne zwycięstwo w karierze, nad zawodnikiem z Tomaszowa Lubelskiego. 
Jakub Prokop – Remis w Towarzyskiej walce z reprezentantem Stali Rzeszów. 
Sebastian Piechota – Remis z dobrze znanym zawodnikiem Budo Krosno. 
Wiktor Kowalewski – W swoim debiucie zanotował Remis z doświadczonym przeciwnikiem reprezentującym Stal Stalowa Wola.
Gracjan Bałutowski – Gościnnie w kategorii 57kg po ciężkiej walce pokonał stosunkiem głosów 2:1 reprezentanta KSZO Ostrowiec. 
Alan Stanos – Tego dnia miał największe wyzwanie, mierzył się z reprezentantem Polski Oliwierem Szotem z LKS Myszków, mimo przegranej postawa naszego zawodnika, na tle znacznie bardziej doświadczonego rywala, zasługuje na pochwałę. 
Filip Dusza – To był ewidentnie jego dzień, zanotował znakomite zwycięstwo nad reprezentantem klubu Ring Sikorski Stalowa Wola, dzięki czemu po raz kolejny został wybranym najlepszym juniorem turnieju.

Następny sprawdzian już w środę na mistrzostwach Polski. 
Paweł Róg – Dobra passa Pawła trwa w najlepsze, czwarte zwycięstwo z kolei dopisane do rekordu, dobra postawa od pierwszego gongu sprawiła, że wygrał ten pojedynek 3:0 z reprezentantem Włókiennika Łódź.
Dodatkowo tego dnia, trener Jarosław Nieć, który jednocześnie jest Vice-Prezesem Podkarpackiego Związku Bokserskiego, został odznaczony przez prezesa Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorza Nowaczka, brązowym odznaczeniem za zasługi na rzecz Polskiego Boksu Olimpijskiego. 
——————————————————————
Podziękowania sponsorów Martom skup złomu, SM Recykling.

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa