W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Mielczanie na Międzynarodowym Pucharze Karpat w Boksie – Dębica 2020 [FOTO]

Kolejny znakomity występ zawodników Irydy, tym razem na turnieju w Dębicy z okazji 20-lecia zaprzyjaźnionego klubu UKS Morsy, gdzie mielczanie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. 

W narożniku:
Jarosław Nieć
Paweł Rżany
Daniel Czuchro
W Ringu reprezentowali nas :
Damian Strąk – Kolejne zwycięstwo w karierze, nad zawodnikiem z Tomaszowa Lubelskiego. 
Jakub Prokop – Remis w Towarzyskiej walce z reprezentantem Stali Rzeszów. 
Sebastian Piechota – Remis z dobrze znanym zawodnikiem Budo Krosno. 
Wiktor Kowalewski – W swoim debiucie zanotował Remis z doświadczonym przeciwnikiem reprezentującym Stal Stalowa Wola.
Gracjan Bałutowski – Gościnnie w kategorii 57kg po ciężkiej walce pokonał stosunkiem głosów 2:1 reprezentanta KSZO Ostrowiec. 
Alan Stanos – Tego dnia miał największe wyzwanie, mierzył się z reprezentantem Polski Oliwierem Szotem z LKS Myszków, mimo przegranej postawa naszego zawodnika, na tle znacznie bardziej doświadczonego rywala, zasługuje na pochwałę. 
Filip Dusza – To był ewidentnie jego dzień, zanotował znakomite zwycięstwo nad reprezentantem klubu Ring Sikorski Stalowa Wola, dzięki czemu po raz kolejny został wybranym najlepszym juniorem turnieju.

Następny sprawdzian już w środę na mistrzostwach Polski. 
Paweł Róg – Dobra passa Pawła trwa w najlepsze, czwarte zwycięstwo z kolei dopisane do rekordu, dobra postawa od pierwszego gongu sprawiła, że wygrał ten pojedynek 3:0 z reprezentantem Włókiennika Łódź.
Dodatkowo tego dnia, trener Jarosław Nieć, który jednocześnie jest Vice-Prezesem Podkarpackiego Związku Bokserskiego, został odznaczony przez prezesa Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorza Nowaczka, brązowym odznaczeniem za zasługi na rzecz Polskiego Boksu Olimpijskiego. 
——————————————————————
Podziękowania sponsorów Martom skup złomu, SM Recykling.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa