W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Młodzi Nieprzeciętni – Mielec 2023 [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (21.06) w sali widowiskowej Domu Kultury SCK po raz kolejny Prezydent Miasta Mielca wyróżnił najlepszych uczniów, nauczycieli i szkoły w ramach podsumowania kończącego się roku szkolnego 2022/2023.

Doskonale wiem, ile pracy należy włożyć w to, żeby zostać laureatem, finalistą konkursów przedmiotowych. Doskonale też sobie zdaje sprawę, jaki to jest złożony proces, że wasza wiedza, wasze zdolności, wasz talent, nie byłby nic wart gdyby nie nauczyciele, gdyby nie rodzice, którzy inspirują was i wam pomagają. Kierują w tym, żeby osiągnąć wspaniały wynik- mówił Prezydent Jacek Wiśniewski.

Galę poprowadził Naczelnik Wydziału Edukacji Mirosław Kapinos.

Każdy z wyróżnionych uczniów oraz nauczycieli otrzymał pamiątkowy certyfikat i bon Sodexo. W tym roku, łączna wartość nagród ufundowanych przez Prezydenta Miasta Mielca osiągnęła wartość 30 tys. 750 zł.

Za sukcesem uczniów stoją także ich nauczyciele, którzy w ramach podziękowania otrzymali certyfikat Nieprzeciętnego Nauczyciela.

Pamiątkowe statuetki dla Nieprzeciętnych Szkół w roku szkolnym 2022/2023 przyznano:

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego,
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ignacego Łukasiewicza,
  • V Liceum Ogólnokształcące.

Gala ‘’Młodzi Nieprzeciętni’’ 2023

Nieprzeciętni Uczniowie:

Szkoła Podstawowa nr 1:

  • Nicolas Kłys
  • EmiliaTurbak
  • Maciej Kobyra
  • Mikołaj Kobyra
  • Izabela Dudzik
  • Jakub Babula
  • Kajetan Fila

Szkoła Podstawowa nr 2:

  • Katarzyna Kapinos
  • Natalia Machniak
  • Nina Chmielowiec
  • Maja Kokoszka
  • Jan Szcześniak

Szkoła Podstawowa nr 3:

  • Zuzanna Ciach
  • Hanna Drozdowska
  • Amelia Ślusarz
  • Marlena Stec
  • Weronika Żyła
  • Nina Dymek
  • Mikołaj Krupka
  • Szymon Bielecki
  • Jakub Witek
  • Adam Borek
  • Rafał Kilian
  • Mikołaj Płatek
  • Amelia Czechowska
  • Michał Oczak
  • Wiktor Skopiński
  • Ksenia Skucińska
  • Aleksandra Tarnawska
  • Adrian Kozłowski
  • Wojciech Krawiec

Szkoła Podstawowa nr 6:

  • Gabriela Pyrsak
  • Aleksandra Łącz
  • Tomasz Bolechała
  • Yelyzaveta Pustova
  • Diana Smiertelna
  • Daniel Borowiec
  • Maurycy Śliz

Szkoła Podstawowa nr 9:

  • Wojciech Szynal
  • Emil Wąż
  • Maciej Hajduk

Szkoła Podstawowa nr 11:

  • Natalia Pytko
  • Emilia Szot
  • Amelia Leżoń
  • Gabriela Kusowska
  • Magdalena Miara

Szkoła Podstawowa nr 13:

  • Viktoriia Danyliv
  • Zofia Koper
  • Natalia Występek

Szkoła Podstawowa nr 8:

  • Wojciech Kozłowski
  • Iga Gowarzewska
  • Piotr Pszeniczny

V Liceum Ogólnokształcące:

  • Julia Midura
  • Jakub Maj
  • Konrad Ziarko

Najlepsi Uczniowie Szkół:

  • Julia Podraza – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Katarzyna Kapinos – Szkoła Podstawowa nr 2
  • Jakub Witek- Szkoła Podstawowa nr 3
  • Gabriela Pyrsak – Szkoła Podstawowa nr 6
  • Julia Petka – Szkoła Podstawowa nr 7
  • Wojciech Kozłowski – Szkoła Podstawowa nr 8
  • Wojciech Szynal – Szkoła Podstawowa nr 9
  • Natalia Pytko – Szkoła Podstawowa nr 11
  • Magdalena Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 12
  • Zofia Koper- Szkoła Podstawowa nr 13
  • Patrycja Wilk – V Liceum Ogólnokształcące

Nieprzeciętni Nauczyciele:

Szkoła Podstawowa nr 1:

  • Katarzyna Krawiec
  • Małgorzata Jaśkiewicz
  • Katarzyna Pruś-Maziarz
  • Ewa Dolot
  • Bożena Kozioł

Szkoła Podstawowa nr 2:

  • Piotr Grzesik
  • Beata Taran-Smykla
  • Katarzyna Pluta
  • Katarzyna Krawiec

Szkoła Podstawowa nr 3:

  • Alicja Stachura – Malczyńska
  • Wanda Bukała
  • Agnieszka Lamot – Kulawiec
  • Katarzyna Winnicka
  • Marzena Chudzik
  • Anna Rzeźnik
  • Barbara Czaja
  • Alina Martyka

Szkoła Podstawowa nr 6:

  • Jolanta Wieczerzak
  • Elżbieta Walat
  • Agnieszka Brunecka
  • Dorota Mazurek
  • Monika Wojtuszewska
  • Anna Ungeheuer

Szkoła Podstawowa nr 8:

  • Agnieszka Gardulska
  • Jolanta Wieczerzak

Szkoła Podstawowa nr 9:

  • Katarzyna Krawiec
  • Małgorzata Wesołowska
  • Dariusz Dudek
  • Andrzej Wilk
  • Dorota Chmura
  • Dariusz Momot
  • Danuta Błach
  • Bernadeta Łaz

Szkoła Podstawowa nr 11:

  • Monika Wałek
  • Beata Wiącek
  • Anna Górska
  • Monika Kuroń
  • Katarzyna Kuzara
  • Mirosława Szypuła

Szkoła Podstawowa nr 13:

  • Karolina Rostkowska
  • Barbara Pyrz
  • Krystyna Dziekan

V Liceum Ogólnokształcące:

  • Lucyna Przybyło
  • Paweł Ćwięka
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa