W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Monitoring ustalił sprawce kradzieży

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży artykułów spożywczych ze sklepu przy ulicy Rzochowskiej w Mielcu. Mężczyzna przez kilkanaście dni kradł kawy i czekolady znajdujący się przy kasie. W ustaleniu sprawcy pomógł sklepowy monitoring. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.

O kradzieży Policję zawiadomił właściciel sklepu. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że w okresie od 25 marca do 8 kwietnia nieznany mężczyzna kradł czekolady i kawy, których łączna wartość wynosi blisko 600 złotych. Mężczyzna stojąc przy kasie wkładał towar pod kurtkę. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring. Niedługo po zgłoszeniu policjanci ustalili jego tożsamość.

Podejrzewany o kradzieże został zatrzymany. To 50-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do kradzieży wyjaśniając, że skradzione słodycze i kawę zjadał lub rozdawał. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa