W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

„More active”- Zwolnieni z Teorii

Jesteśmy młodymi ludźmi z II LO w Dębicy, których połączyła miłość do sportu. Już w tamtym toku postanowiliśmy stworzyć projekt Zwolnieni z Teorii o nazwie „Be Active”, obecnie kontynuujemy go działamy pod nazwą „More active”.

Naszym celem jest dzielenie się naszą pasją oraz zachęcanie ludzi do sportu. Chcemy zaangażować zarówno tych młodszych, jak i tych starszych. Na obecnym etapie zorganizowaliśmy już zajęcia ruchowe w przedszkolu, lekcje w szkole, pomagaliśmy przy organizacji turnieju na hali MOSiR, a także na bieżąco dodajemy wywiady ze sportowcami z naszego kręgu, o których mało się mówi, a odnoszą duże sukcesy.

Mimo tego, że jest dużo akcji promujących sport, w dalszym ciągu ponad 30% osób deklaruje, że w ogóle nie uprawia sportu. Jesteśmy zmobilizowani, by to zmienić!
Zachęcamy do używania naszego hasztagu #zielonyhantelek oraz zapraszamy na nasze social media, by śledzić nasze zmagania i uczestniczyć w naszym projekcie!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa