W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Na ratunek bocianowi

Dzięki zgłoszeniu mieszkańca gminy Kolbuszowa oraz pomocy zorganizowanej przez dyżurnego kolbuszowskiej policji , młody bocian, którego życie było zagrożone, został uratowany. Funkcjonariusz bez wahania skoordynował działania służb, dzięki którym ptaka najpierw wyciągnięto z gniazda, a następnie po udzieleniu pomocy umieszczono w nim ponownie.

O zdarzeniu, dyżurnego kolbuszowskiej jednostki poinformował w sobotnie przedpołudnie zaniepokojony mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Mężczyzna zgłosił, że znajdujący się w gnieździe w Kolbuszowej Górnej młody bocian połknął kawałek materiału, który zawinął mu się wokół szyi. Poinformował również, że żadna z instytucji, do której dzwonił wcześniej nie była w stanie udzielić mu pomocy, dlatego zadzwonił na policję.

Dyżurny z Kolbuszowej bez wahania zorganizował pomoc. Funkcjonariusz skoordynował działania strażników miejskich i strażaków, dzięki którym młody bocian został wyciągnięty z gniazda, a lekarz weterynarii wyciągnął materiał z jego dzioba.Po udzieleniu pomocy, młody ptak trafił z powrotem do gniazda.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa