W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Nauczycielka języka niemieckiego na szkoleniu w Brukseli

W dniach 23.03 – 25.03.2022 r. na zaproszenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Ewa Bożek nauczycielka języka niemieckiego z Zespołu Szkół im. Prof. J. Groszkowskiego w Mielcu uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowym organizowanym w formie wizyty studyjnej w Brukseli.

Zaproszenia na wyjazd skierowane były do 29 nauczycieli oraz innych pracowników oświaty z całej Polski, którzy swoimi działaniami poszerzają wiedzę wśród dzieci i młodzieży na temat Unii Europejskiej. Wśród nich znalazła się nauczycielka z naszego powiatu. Celem wyjazdu było wzbogacenie wiedzy uczestników nt. polityki Unii Europejskiej w wybranych dziedzinach, funkcjonowaniu instytucji unijnych oraz programach unijnych w dziedzinie edukacji.

W trakcie wizyty odbyły się liczne spotkania w budynku Komisji Europejskiej z jej przedstawicielami. Na spotkaniach omawiane były bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem i obecnymi wyzwaniami stojącymi przed Komisją Europejską a także możliwościami jakie stwarza Unia dla dzisiejszej młodzieży.

Wizyta była również okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów z innymi nauczycielami oraz ekspertami z Brukseli w dziedzinie edukacji.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa