W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Niedziela w gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Ubiegła niedziela w gminie Tuszów Narodowy obfitowała w ciekawe wydarzenia. Od godziny 10:00 odbywał się II Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy, organizowany przy współudziale Stowarzyszenia Orzeł Biały – Strzelec.

Pomimo upału zawodnicy dzielnie walczyli na korcie tenisowym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tuszowie Narodowym.  Rozgrywki zakończyły się następującym wynikiem:
1 – Tomasz Hyjek
2 – Jan Gręba
3 – Jacek Szwedo.

Z kolei o godzinie 14:00 rozpoczął się piknik na tuszowskim lądowisku. Pierwszym punktem imprezy były zawody, w których rywalizowali młodzi strażacy z naszej gminy. Poszczególne drużyny wywalczyły następujące miejsca:

Dziewczęta:

  1. Malinie II
  2. Borki Nizińskie
  3. Grochowe I

Chłopcy:

  1. Malinie II
  2. Borki Nizińskie
  3. Grochowe I
  4. Malinie I
  5. Jaślany

Przygotowano również wiele atrakcji dla dzieci, w tym m.in. aktywną strefę Drużyny Kangura, „dmuchańce”, możliwość przejażdżki konnej, kolorowe warkoczyki, prezentacje samolotów. Od godziny 17:00 na scenie mogliśmy usłyszeć dzieci i młodzież, uczęszczające na zajęcia wokalne do GOK-u. Następnie odbył się koncert Lachersów, finalistów 5 edycji programu Must Be The Musicm, a po nim występ kabaretu EWG. Zwieńczeniem imprezy była zabawa taneczna przy muzyce zespołu Randez-Vous.

To była piękna słoneczna niedziela, w czasie której powitaliśmy lato i  mogliśmy wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji świetnej rodzinnej zabawy, dziękuję uczestnikom za wspólne świętowanie, gratuluję i dziękuję zawodnikom turnieju tenisa i zawodów strażackich za wspaniałą sportową rywalizację! – zaznacza wójt gminy Andrzej Głaz.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa