W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

Nowatorskie zajęcia w technikum sanitarnym w ZSB

W Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się certyfikowane szkolenie połączone z warsztatami praktycznymi dotyczące technologii rur polipropylenowych PP, przeprowadzone zostało przez przedstawiciela specjalistę z firmy Vesbo.

Uczniowie uczyli się, w jaki sposób wykonywać zgrzewane połączenia rur. Zajęcia praktyczne zostały połączone z niezwykle interesującym wykładem na temat odnawialnych źródeł energii.

W czasie prelekcji młodzież zapoznała się ze sposobami wykorzystywania zasobów naturalnych przyrody do wytwarzania energii. Innowacyjna lekcja została zorganizowana dla młodzieży, która kształci się w zawodzie monter instalacji sanitarnych.

  Należy podkreślić, iż technicy sanitarni w mieleckiej ZSB systematycznie podnoszą swoje umiejętności na lekcjach przedmiotów zawodowych, zajęciach terenowych , a także na praktykach zawodowych w różnych przedsiębiorstwach  i w czasie innowacyjnych lekcji, przeprowadzonych przez specjalistów nowoczesnych firm.

Pomysłodawczynią tego typu zajęć jest nauczycielka przedmiotów zawodowych Elżbieta Światowiec.

 

Informacja i zdj.; ZSB Mielec

 

 

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa