W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Sport

Nowe boiska MOSiR-u [VIDEO]

W piątek (6 października) na terenach rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

Eksperci FIFY z Niemiec i Anglii zajmujący się kategoryzacją boisk piłkarskich ze sztuczną nawierzchnią oglądali nowo powstałe boisko, jeszcze nie przyznali certyfikatu ale wg nieoficjalnych danych z badań, boisko spełnia wymagania najwyższej kategorii i o taką kategorie będzie występował wykonawca boiska. Firma, która je zbudowała, dokonała zgłoszenia do FIFA. FIFA przysłało specjalistów z jednego z 4 laboratoriów, którzy zrobili wszystkie niezbędne próby. Wykonawca inwestycji liczył na pierwszą klasę kategorii FIFA.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się że kwalifikatorzy skłaniają się do przyznania certyfikatu FIFA Quality PRO – najwyższej kategorii dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. Nadawane jest ono boiskom w pełni profesjonalnym.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=7s1hLCJq_ck&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa