W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Obrzucili dom jajkami, odpowiedzą przed sądem

Za uszkodzenie elewacji domu mieszkalnego odpowie nieletni i jego dwóch starszych kolegów. Młodzi mężczyźni dla zabawy obrzucili dom mieszkanki Dulczy Małej jajkami i innymi przedmiotami. Policjanci ustalili i przesłuchali sprawców tego przestępstwa.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu elewacji budynku mieszkalnego w miejscowości Dulcza Mała.

W postępowaniu ustalono, że elewacja została zniszczona poprzez obrzucenie różnymi przedmiotami, między innymi jajkami. Straty powstałe w wyniku uszkodzenia wyceniono na kwotę 3 tysięcy złotych.

 

Policjanci ustalili, ze sprawcami uszkodzenia są mieszkańcy gminy Radomyśl Wielki, mają 15, 18 i 20 lat. Młodzi mężczyźni zostali przesłuchani. Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstwa. Tłumaczyli, że kiedy obrzucali dom jajkami, wydawało im się to zabawne. 18 i 20-latek za swój czyn odpowiedzą przed sądem. O losie 15-latka zadecyduje sąd rodzinny.

 

yjtyrr

uszkodzona elewacja

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa