W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Od jutra cmentarze w Mielcu zamknięte

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Mielca, wspólną decyzją Prezydenta Miasta Mielca oraz proboszczów mieleckich parafii, od 8 kwietnia 2020 roku (środa) do odwołania zamknięte zostają Cmentarz Komunalny oraz Cmentarz Parafialny.


Jednocześnie informujemy, że zakaz wstępu nie dotyczy uczestników obrzędów związanych z pochówkiem zmarłych, możliwe jest także dokonanie niezbędnych czynności poprzedzających pochówek. Dozwolony jest odbiór odpadów komunalnych z terenu cmentarza, a także wykonywanie czynności zawodowych, zadań służbowych lub pozarolniczej działalności gospodarczej prowadzonych na terenie cmentarza.
Decyzja ta spowodowana jest obowiązującym na terenie kraju stanem epidemii oraz ciągłym wzrostem zachorowalności na COVID-19 w Polsce.
Przypominamy, że zaostrzeniu uległ zakaz wychodzenia z domów. Obecnie wyjście na zewnątrz dozwolone jest wyłącznie w sprawach niezbędnych dla życia codziennego, jest to na przykład wizyta u lekarza, dojazd do pracy bądź zaopatrzenie się w środki spożywcze lub farmaceutyczne.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa