W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Od lipca Rynek Starego Miasta zamknięty

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Mielcu na czas wakacji (od 2 lipca do 28 sierpnia 2022) przygotowana została zmiana organizacji ruchu w rejonie mieleckiego rynku starego miasta.

W celach rekreacji, a także w związku z organizacją różnych wydarzeń plenerowych w miesiącach lipiec i sierpień przez wszystkie dni tygodnia zostanie wyłączony ruch okrężny dla samochodów osobowych z ul. Rynek.  Dopuszczony będzie tylko ruch autobusów MKS i przejazd pojazdów służb.

W minionych latach przejazd przez rynek był zamknięty tylko w weekendy, teraz w związku z licznymi sygnałami od mieszkańców, samochody osobowe będą musiały omijać płytę rynku także przez pozostałe dni tygodnia. Może się to wiązać z utrudnieniami w dojeździe do ulicy Mickiewicza i ul. Kościuszki od strony ul. Legionów i ul. Kilińskiego oraz do ul. Legionów i ul. Kilińskiego od strony  ul. Mickiewicza i ul. Kościuszki.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa