W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Okradł swoją babcię

Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 21-letniemu mężczyźnie, który okradł swoją babcię z oszczędności. Młody mężczyzna odpowie także za posiadanie narkotyków. Prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci prowadzili sprawę kradzieży, o której zawiadomiła starsza kobieta. Pokrzywdzona przekazała policjantom, że z domu, z miejsca gdzie przechowywała swoje oszczędności, ktoś ukradł ponad 30 tysięcy złotych. Podejrzenia policjantów szybko padły na wnuka kobiety. Młody mężczyzna został zatrzymany. Podczas czynności policjanci zabezpieczyli część pieniędzy, drogi zegarek oraz telefon. 21-latek nie potrafił wyjaśnić dlaczego dopuścił się kradzieży.

Okazało się, że mieleccy policjanci prowadzą równocześnie sprawę posiadania narkotyków przez 21-letniego mieszkańca gminy Mielec. Jak ustalili funkcjonariusze, prawdopodobnie w dzień kradzieży 21-latek został zatrzymany do kontroli drogowej, podczas której policjanci ujawnili w jego odzieży woreczek z białym proszkiem. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty popełnienia przestępstw i został objęty policyjnym dozorem. Prokurator zastosował wobec niego również środek zapobiegawczy w postaci zakazu opuszczania kraju.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa