W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piciuchy zwycięzcą największego na podkarpaciu amatorskiego turnieju piłki nożnej

W dniach 7-8 lipca na mieleckim stadionie GRYF odbyła się V edycja największego na podkarpaciu amatorskiego turnieju piłki nożnej – MielecCUP organizowanego już po raz kolejny przez Fundację Klub Młodych Liderów. Jego zwycięzcą została drużyna Piciuchy.

Fundacja Klub Młodych Liderów już po raz 5. organizuje w Mielcu największe na podkarpaciu rozgrywki piłkarskie. Całe wydarzenie odbywało się przez 2 dni, 7-8 lipca, na obiektach sportowych MOSiR przy ul. Warszawskiej w Mielcu – Stadion GRYF. W turnieju łącznie uczestniczyło 28 drużyn z całego podkarpacia, co składa się na około 300 zawodników.

Pierwszy dzień poświęcony został na zmagania w fazie grupowej. W związku z tym do następnego etapu przeszło już tylko 16 drużyn, które w drugim dniu walczyły ze sobą w fazie pucharowej. Ostatecznie turniej zwyciężyła drużyna Piciuchy, na drugim miejscu uplasował się zespół Łączy Nas Siłka, trzecia pozycja przypadła zaś Ekipie RMI.

Celem MielecCUP-u jest głównie promowanie mody na aktywne spędzanie czasu wolnego. “MielecCUP jest pierwszym wydarzeniem, które mam okazję koordynować. Wszystko idzie po mojej myśli, właściwie bezproblemowo. Mogę powiedzieć, że czuję wielką dumę w związku z tym.” – mówi Gabriela Naprawa, koordynatorka tegorocznej edycji turnieju.

Organizatorem turnieju była Fundacja Klub Młodych Liderów, jednak nie byłoby to możliwe bez wsparcia patronów. Boiska na których rozgrywały się zawody udostępnione zostało dzięki uprzejmości ich właściciela – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

W trakcie wydarzenia odbywało się również losowanie karnetu na siłownie Extreme Fitness, która miała tam również swoje stoisko, gdzie można było uzyskać porady treningowe. Siłownia Extreme Fitness zapewniła również opiekę ich fizjoterapeuty dla uczestników na czas trwania całego turnieju. O posiłek regeneracyjny dla zawodników zadbała firma Dobrowolscy, woda zapewniona została przez niezawodny Projekt Zdrowie, a sorbety lodowe, które doskonale sprawdziły się przy panujących upałach przekazała Zielona Budka.

Na czas imprezy stowarzyszenie JARTE udostępniło r również 15 leżaków, na których odpocząć mogli uczestnicy. Wydarzenie wsparły również firmy: Eldan – producent odzieży i obuwia, Torus oraz Lodziarnia Dudek.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarcie sezonu z jednym punktem. FKS Stal Mielec – Widzew Łódź 1 : 1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Podsumowanie Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa