W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany motocyklista wjechał w rowerzystów

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie kierowca motocykla, który wjechał wczoraj w grupę rowerzystów. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 43-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna ma również cofnięte prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz.19, w Majdanie Królewskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem, na łuku drogi, zjechał na lewą stronę jezdni, którą poruszała się grupa 4 rowerzystów. W wyniku zdarzenia jeden z rowerzystów przewrócił się na ulicę, nie doznając na szczęście obrażeń. 43-letni, który kierował motocyklem, został lekko ranny w nogę. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie 43-latka.

Sprawdzenia w policyjnej bazie informatycznej wykazały dodatkowo, że motocyklista ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kierowca motocykla odpowie m.in. za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa