W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany ranił partnerkę nożem w szyję

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 44-latek, który podczas libacji alkoholowej ranił nożem swoją partnerkę. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara 25 lat pozbawienia wolności.

W piątek wieczorem, policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Jak ustalono, 44-letni mężczyzna wspólnie ze swoją 61-letnią partnerką pił alkohol, po czym zaczął ją dusić i ranił kobietę nożem w szyję. Sprawca napaści z pomocą sąsiadów wezwał karetkę, która przetransportowała ją do mieleckiego szpitala. 44-letni sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna znęcał się nad kobietą fizycznie i psychicznie od 10 lat. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, wielokrotnie wyzywał, popychał i poniżał swoją partnerkę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut usiłowania zabójstwa oraz znęcania się nad partnerką.

Na wniosek policji poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres trzech miesięcy.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 25 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa