W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Piłkarskie Nadzieje zagrają w Serbii

Stowarzyszenie AP Piłkarskie Nadzieje Mielec po raz kolejny zostało zaproszone na najbardziej prestiżowy turniej w Europie Środkowej – Vujadin Boskov Cup.

Impreza jest poświęcona pamięci wybitnego piłkarza (wicemistrzostwo olimpijskie) i trenera jugosłowiańskiego Vujadina Boskova, który w swojej karierze prowadził min. Real Madryt (zwycięstwo w Pucharze Europy), Feyenoordu, Sampdorię (zwycięstwo w Pucharze Zdobywców Pucharów), Napoli.

Dla nas to ogromne wyróżnienie, a fakt że jesteśmy zapraszani do Nowego Sadu cyklicznie od kilku lat, świadczy iż zdaniem organizatorów poziom reprezentowany przez nasze drużyny jest bardzo wysoki, a rywalizacja z tak prestiżowymi rywalami to ogromna lekcja dla naszych zawodników.” – komentuje zaproszenie, trener Paweł Mrozik – współzałożyciel APPN.

Potencjalnymi rywalami mielczan będą takie marki jak Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), PAOK Saloniki (Grecja), Dynamo Moskwa (Rosja), Crvena Zvezda Belgrad, Partizan Belgrad, Vojvodina Nowy Sad (Serbia) oraz ekipy z Japonii i Australii.

Turniej odbędzie się w serbskim Nowym Sadzie w czerwcu 2021 w kilku kategoriach wiekowych (roczniki 2009, 2011, 2012 i 2013).

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa