W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Plan wizyt duszpasterskich w Mielcu

Każdego roku kapłani nawiedzają domy, by pomodlić się z domownikami i udzielić Bożego błogosławieństwa.

Dzień przed planowaną kolędą chodzą ministranci, by zapytać czy rodzina wyraża chęć przyjęcia wizyty duszpasterskiej. Roznoszą też wodę święconą. Kapłan odwiedzi tylko te domy i mieszkania, których numery zapiszą ministranci.

Kto nie może z ważnych przyczyn przyjąć kolędy w wyznaczonym dniu, winien to zgłosić w kancelarii lub przez sąsiadów. Natomiast odmówienie kolędy jest wyrazem braku identyfikacji z parafią i Kościołem.

GOŚĆ W DOM – BÓG W DOM!

Ostrzegamy przed przebierańcami, którzy podają się za ministrantów. Prawdziwi ministranci zawsze pukają do drzwi dzień przed odwiedzinami kapłanów, mają przy sobie identyfikatory z nazwiskiem i pieczęcią parafii.

Parafia pw. Ducha Świętego 

27.12.2019 – 06.01.2020

27 grudnia – Piątek od 900

  1. ul. Konfederacka, Osterwy i Matejki
  2. ul. Teligi i Słoneczna
  3. ul. Dąbrowskiej i Wiejska
  4. ul. Limanowskiego i Zamoyskiego

28 grudnia – Sobota od 900

  1. ul. Kilińskiego 82 i od 74 do 118
  2. Złotniki nr. od 2- 59 od miasta lewa strona
  3. Złotniki nr. od 13 – 113 od miasta prawa strona
  4. Złotniki nr. od 66-151 lewa strona i 115- 144 prawa strona od miasta
  5. Złotniki nr. od 262-l49 od końca lewa strona
  6. Złotniki nr. od 266 – 152 od końca prawa strona
  7. ul. Warszawska, Żwirki – Wigury i Sękowskiego

29 grudnia – Niedziela od 1400

  1. ul. Jaworowa, Wspólna i Różana
  2. ul. Bema, Traugutta i Nałkowskiej
  3. ul. Śniadeckiego i Przybosia
  4. ul. Chełmońskiego i Grzybowskiego

30 grudnia – Poniedziałek od 900

  1. ul. Dębowa, Brzozowa i Świerkowa
  2. ul. Morcinka, Poniatowskiego i Orzeszkowej
  3. ul. Tuwima i Jagiełły
  4. ul. Orkana
  5. ul. Modelarska, Orla, Sokoła, Michalina, Borowiczan i Sienkiewicza nr. 162-116 (2 księży)
  6. od godz. 12.00 Aleja Ducha Świętego 4

31 grudnia – Wtorek od 900

  1. ul. Warszawska 6, nr. od 1-30
  2. ul. Warszawska 6, 31-65 (od końca)
  3. ul. Warszawska 6a, 1-45
  4. ul. Warszawska 6b, 1-20
  5. ul. Sękowskiego 11, 1-45

2 stycznia – Czwartek od 1530

  1. ul. Sienkiewicza 60-114 prawa od miasta i 63-109 lewa strona
  2. ul. Sienkiewicza 167-111
  3. ul. Wybickiego (2 księży)
  4. ul. Reja (2 księży: jeden od początku a drugi od końca)

4 stycznia – Sobota od godz. 900

  1. ul. Orzechowa i Wiśniowa
  2. ul. Kasztanowa
  3. ul. Usługowa i Jesionowa
  4. ul. Wysockiego, Daszyńskiego i Związku Strzeleckiego
  5. ul. Kilińskiego 60-28 (od Al. Ducha Św. w stronę „Elektryka” i 37-55
  6. ul. Kilińskiego 89-57 (od działek w stronę SP nr 1)
  7. ul. Modrzejewskiej, Chodkiewicza i Żółkiewskiego

5 stycznia – Niedziela od 1400

  1. ul. Bohaterów Września, Mieleckiego i Mielczewskiego
  2. ul. Ogrodowa
  3. ul. Kilińskiego 91 i 93 (szeregówki)
  4. ul. Kilińskiego 91A i 91B (bloki)

6 stycznia – Poniedziałek od 1400

  1. ul. Akacjowa 2
  2. Al. Ducha Świętego 1, 1-35
  3. Al. Ducha Świętego 1, 35-75 (od końca)
  4. Al. Ducha Świętego 2

Parafia pw. Św. Mateusza Ap. i Ew.

Informujemy, że w naszej parafii lektorzy i ministranci kolędują razem z księdzem odwiedzającym nasze domy, a nie kilka godzin lub dzień wcześniej. Odwiedziny te będą przebiegać w tym tygodniu wg następującego porządku:
30 grudnia 2020 r. (poniedziałek) godz. 9.00 – pięciu Księży:
  1. ul. Wojsławska od nr 1 w kierunku Rzochowa
  2. ul. Wojsławska od nr 137 w kierunku Starego Mielca
  3. ul. Wojsławska pod nr 141 w kierunku Rzochowa
  4. ul. Wojsławska od nr 269 w kierunku Starego Mielca
  5. ul. Szarych Szeregów, Ciołkosza, Bigo, Siorka, Sabbata, Fibicha, Żurawskiego, Korczaka
2 stycznia 2020 r. (czwartek ) godz. 16.00 – czterech Księży:
  1. ul. Pasieczna, ul. Targowa
  2. ul. Mała
  3. ul. Lelewela domy prywatne oraz blok nr 14a od nr pierwszego
  4. ul. Lelewela blok nr 14a od nr ostatniego
4 stycznia 2020 r. (sobota) od godz. 9.00 – pięciu  Księży:
  1. ul. Wiosenne i ul. B. Chrobrego
  2. u. Dobra nr nieparzyste i ul. B. Wstydliwego
  3. ul. Dobra nr parzyste i ul. Nadziei
  4. ul. Gołębia i ul. Rybacka
  5. ul. Witosa
5 stycznia 2020 r. (niedziela) godz. 14.00 – czterech Księży:
  1. ul. Lindego i ul. Plater
  2. ul. Lenartowicza i ul. Reymonta
  3. ul. Konarskiego i ul. Dembowskiego
  4. ul. Limanowskiego    

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

PONIEDZIAŁEK – 30 GRUDNIA – od godz. 9.00

Piramowicza, Skarżyńskiego, Baczyńskiego, Boguszewskiej, Padykuły, Wróblewskiego, Lachnita, Haładeja, Wiktora, Działowskiego,  Sucharskiego, Krzywa, Obrońców Westerplatte, Borodzika,  Mazurska, Przemysłowa, Kredytowa, Sosnowa, Lotnicza, Tumanowicza, Parkowa, Drużbackiej, Łokietka, Hynka, Jasienicy, Jagiellońska.

WTOREK – 31 GRUDNIA – od godz. 9.00

Chopina 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18a, 20, 20a, 20b, 20c, Zapolskiej 2.

ŚRODA – 1 STYCZNIA – NIE MA KOLĘDY

CZWARTEK – 2 STYCZNIA – od godz. 16.00

Niepodległości 1, 3, 5, 9, 10, 11, 16, 18, Makuszyńskiego.

PIĄTEK – 3 STYCZNIA – od godz. 17.00

Miasteczko Młodego Robotnika  35, 36, 37, 38, 39, 40, Baraki.

SOBOTA – 4 STYCZNIA – od godz. 9.00

Ćwiklińskiej, Prusa, Gałczyńskiego, Jaracza, Czecha, Naruszewicza, Starzyńskiego, Gombrowicza, Kasprowicza, Kordeckiego, Zwycięstwa, Okrzei, Broniewskiego, Twardowskiego, Nowowiejskiego, Norwida, Dunikowskiego, Leśmiana, Pola, Brożka, Jasińskiego, Krasińskiego, Szymanowskiego, Karłowicza, Żeromskiego, Torowa, Leśna, Chopina 2, Asnyka 4.

NIEDZIELA – 5 STYCZNIA – od godz. 14.00

Bogusławskiego 1, 3, Chopina 1, Konopnickiej 1, Solskiego 12, 14, 16.

PONIEDZIAŁEK – 6 STYCZNIA – NIE MA KOLĘDY

WTOREK – 7 STYCZNIA – od godz. 16.00

Staffa  1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.

ŚRODA – 8 STYCZNIA – od godz. 16.00

Fredry 4, Staffa  13, 15, Kędziora 2, Bogusławskiego 2, 4, 6, 8, 10.

CZWARTEK – 9 STYCZNIA – od godz. 16.00

Skargi 1, 2, 3, 5, 7, 11, Asnyka 1.

PIĄTEK – 10 STYCZNIA – od godz. 16.00

Solskiego 4, 6, 10, 18, 20, 22.

SOBOTA – 11 STYCZNIA – od godz. 9.00

Wolności, Nowa, Brekieszów, Dereniowa, Długa, Kołłątaja 2.

NIEDZIELA – 12 STYCZNIA – NIE MA KOLĘDY

PONIEDZIAŁEK – 13 STYCZNIA – od godz. 16.00

Solskiego 24, Grunwaldzka 2, 4, 7a, 8a, 9a.

WTOREK – 14 STYCZNIA – od godz. 16.00

Grunwaldzka 10a, 11a, 12a, 13a, 14a, 15a, 16a.

ŚRODA – 15 STYCZNIA – od godz. 16.00

Asnyka 2, Pułaskiego 2, 4, 5.

CZWARTEK – 16 STYCZNIA – od godz. 16.00

Asnyka 3, Grunwaldzka 17a, 18a, Skłodowskiej 6, Sikorskiego 1, 2, Konopnickiej 3, 6.

PIĄTEK – 17 STYCZNIA – od godz. 16.00

Fredry 1, 2, Czarneckiego 1, 2, Łukasiewicza 3.

SOBOTA – 18 STYCZNIA – od godz. 9.00

Dworcowa 3, 6, 8, 10, Kędziora 1, 3, 5, 7, 9, 11, Biernackiego 8.

NIEDZIELA – 19 STYCZNIA – NIE MA KOLĘDY

PONIEDZIAŁEK – 20 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kusocińskiego 27, 29.

WTOREK – 21 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kusocińskiego 17, 23.

ŚRODA – 22 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kusocińskiego 5, 9.

CZWARTEK – 23 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kusocińskiego 19, 25.

PIĄTEK – 24 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kusocińskiego 15, Kochanowskiego 4.

SOBOTA – 25 STYCZNIA – od godz. 9.00

Kusocińskiego 11, 13, Łukasiewicza 1, 2, Skargi 13, 17, Biernackiego 13a.

NIEDZIELA – 26 STYCZNIA – od godz. 14.00

Spółdzielcza 4, 6, 8.

PONIEDZIAŁEK – 27 STYCZNIA – od godz. 16.00

Biernackiego 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Kędziora 4.

WTOREK – 28 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kusocińskiego 1, 3, Wyspiańskiego 1, 2, 3, 4, Tetmajera 2, Zapolskiej 1.

ŚRODA – 29 STYCZNIA – od godz. 16.00

Kochanowskiego 1, 2, 3, 5, 6.

CZWARTEK – 30 STYCZNIA – od godz. 16.00

Chopina 3, 8, Kraszewskiego 1, 2, Tetmajera 4.

Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

30.12.2019
PONIEDZIAŁEK
16.00

ul. Partyzantów 3, 5, 9a
ul. Partyzantów 7, 7a
ul. Partyzantów 9b
ul. Partyzantów 13, 15, 15a, 17a
ul. Godlewskiego 11

2.01.2020
CZWARTEK
16.00

ul. Godlewskiego 7
ul. Godlewskiego 9, 1-30
ul. Godlewskiego 9, 31-40, ul. Botaniczna 4, 30-45a
ul. Botaniczna 4, 1-29
ul. Godlewskiego 5, 1-35

3.01.2020
PIĄTEK
16.00

ul. Godlewskiego 5, 36-55; ul. Godlewskiego 1, 36-45
ul. Godlewskiego 3, 1-38
ul. Godlewskiego 1, 1-35

4.01.2020
SOBOTA
9.00

ul. Botaniczna 2, ul. Botaniczna 1
ul. Botaniczna 3, ul. Chałubińskiego 3
ul. Chałubińskiego 8
ul. Chałubińskiego 2, ul. Chałubińskiego 4, 1-35
ul. Chałubińskiego 4, 36-45, ul. Raciborskiego 4 Raciborskiego 6

5.01.2020
NIEDZIELA
14.00

ul. Raciborskiego 2
ul. Szafera 4 i 6
ul. Szafera 8
ul. Szafera 10

7.01.2020
WTOREK
16.00

ul. Szafera 12, 1-30
ul. Szafera 12, 31-60
ul. Szafera 14
ul. Szafera 16, 1-30
ul. Szafera 18, 1-30

8.01.2020
ŚRODA
16.00

ul. Szafera 18, 31-40, ul. Szafera 16, 31-40
ul. Szafera 2, 1-25
ul. Szafera 2, 26-55
ul. Dąbrówki 18, 1-29
ul. Dąbrówki 18, 30-58

9.01.2020
CZWARTEK
16.00

ul. Dąbrówki 18, 59 – 87
ul. Dąbrówki 18, 88-97, ul. Dąbrówki 16
ul. Dąbrówki 14, 1-29
ul. Dąbrówki 14, 30-58
ul. Dąbrówki 14, 59-88

10.01.2020
PIĄTEK
16.00

ul. Dąbrówki 14, 89 -107; ul. Dąbrówki 15, 1-17
ul. Dąbrówki 15, 18-61
ul. Dąbrówki 7,9
ul. Dąbrówki 11, 10c
ul. Dąbrówki 10b

11.01.2020
SOBOTA
9.00

ul. Dąbrówki 12, 1 -77
ul. Dąbrówki 12, 78-126; ul. Dąbrówki 8,
ul. Zygmuntowska 7, 1-58
ul. Zygmuntowska 7, 59-125
ul. Zygmuntowska 8, 8A; ul. Wyszyńskiego 5

12.01.2020
NIEDZIELA
14.00

ul. Zygmuntowska 2, 2a, 2b
ul. Zygmuntowska 5, 5H, 5k
ul. Zygmuntowska 10, 10a

13.01.2020
PONIEDZIAŁEK
16.00

ul. Zygmuntowska 12,14
ul. Wyszyńskiego 3, 1-35
ul. Wyszyńskiego 3, 36-70

14.01.2020
WTOREK
16.00

ul. Wyszyńskiego 1, 1-37
ul. Wyszyńskiego 1, 38-75
ul. Wyszyńskiego 12 od końca, 10 od początku

15.01.2020
ŚRODA
16.00

ul. Wyszyńskiego 4, 6a, 6c
ul. Wyszyńskiego 6, 6b, 6d
ul. Warneńczyka 1, 1-29

16.01.2020
CZWARTEK
16.00

ul. Warneńczyka 1, 30-58
ul. Warneńczyka 1, 59-88
ul. Warneńczyka 1, 89-117

17.01.2020
PIĄTEK
16.00

ul. Warneńczyka 1, 118 – 147
ul. Warneńczyka 1, 148 – 176

18.01.2020
SOBOTA
9.00

ul. Warneńczyka 1, 177-186, ul. Warneńczyka 5, 1-48
ul. Warneńczyka 5, 49-106

19.01.2020
NIEDZIELA
14.00

ul. Warneńczyka 5, 107-125, ul. Warneńczyka 7, 1-19
ul. Warneńczyka 7, 20-58

20.01.2020
PONIEDZIAŁEK
16.00

ul. Warneńczyka 7, 59-87
ul. Warneńczyka 7, 88-116
ul. Warneńczyka 7, 117-125; ul. Warneńczyka 8, 1-20

21.01.2020
WTOREK
16.00

ul. Warneńczyka 8, 21-49
ul. Warneńczyka 8, 50-78
ul. Warneńczyka 9, 1-29

22.01.2020
ŚRODA
16.00

ul. Warneńczyka 9, 30-58
ul. Warneńczyka 9, 59-87
ul. Warneńczyka 9, 88-116

23.01.2020
CZWARTEK
16.00

ul. Warneńczyka 9, 117-125, ul. Warneńczyka 13, 1-23
ul. Warneńczyka 13, 24-53
ul. Warneńczyka 13, 54-84

24.01.2020
PIĄTEK
16.00

ul. Warneńczyka 13, 85-100, ul. Warneńczyka 15, 1-19
ul. Warneńczyka 15, 20-49;
ul. Warneńczyka 15, 50-88

25.01.2020
SOBOTA
9.00

ul. Warneńczyka 10, ul. Warneńczyka 17, 1-39
ul. Warneńczyka 17, 40- 98
ul. Warneńczyka 6, 1-69

26.01.2020
NIEDZIELA
14.00

ul. Warneńczyka 6, 70-100
ul. Wolności nry parzyste od końca do nru 232 (z nr 169)
ul. Wolności nry parzyste od ul. Kard. Wyszyńskiego 230C

27.01.2020
PONIEDZIAŁEK
16.00

ul. Królowej Jadwigi 32-52
ul. Królowej Jadwigi od końca i ul. Św. Anny
ul. Lema
ul. Królowej Jadwigi 2-30

28.01.2020
WTOREK
16.00

ul. Królowej Jadwigi 16 i 18 i ul. Wolności 165
ul. Wolności nry nieparzyste (bez nru 169)
ul. Wolności nry parzyste do ul. Kard. Wyszyńskiego
ul. Św. Kingi (bez nru 31), ul. Ks. Popiełuszki

29.01.2020
ŚRODA
16.00

ul. Kolorowa, ul. Wyszyńskiego 18, ul Br Alberta od początku
ul. Brata Alberta od końca
ul. Kahla, ul. Śliwy od końca (+ Powstańców Wa-wy nry 57, 59 + Smoczka 96)
ul. Matki Teresy, ul. Powstańców Warszawy (+ ul. Św. Kingi 31)

30.01.2020
CZWARTEK
16.00

ul. Ks. Gwoździowskiego od początku
ul. Ks. Gwoździowskiego od końca
ul. Iwaszkiewicza, ul. Kryczyńskiego
ul. Wiesiołowskiego (pomiędzy ul. Krempy, a ul. Rataja) + ul. Mikołajczyka, ul. Rataja

31.01.2020
PIĄTEK
16.00

ul. Wiesiołowskiego od początku do ul. Krempy + ul. Krempy
ul. Majowa od nr 2 /na spotkanie/
ul. Majowa od nr 50 /na spotkanie/
ul. Majowa nieparzyste od końca

1.02.2020
SOBOTA
9.00

ul. Smoczka od Wolności
ul. Smoczka od Wolności
ul. Smoczka od końca (po obydwóch stronach)
ul. Dąbrówki 6E, 6C, 6B; ul. Zygmuntowska 6

2.02.2020
NIEDZIELA
14.00

ul. Wyszyńskiego 8, 8a
ul. Dąbrówki 4, 6, 6D
ul. Wiesiołowskiego /od końca do Rataja/

3.02.2020
PONIEDZIAŁEK
16.00

ul. Witosa od początku
ul. Witosa od końca
zgłoszenia

Zobacz też...