W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Plantacja konopi indyjskich w Szafranowie

Trzech mężczyzn usłyszało zarzut uprawy konopi i posiadania narkotyków. Podejrzani to mieszkańcy powiatu powiatu mieleckiego – dwóch 19-latków i 20-latek.

W Szafranowie policjanci zabezpieczyli 7 krzewów konopi, marihuanę i haszysz. Mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.

Mieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ujawnili uprawę konopii w Szafranowie. Do sprawy zatrzymali trzech podejrzanych, dwóch 19-latków i 20-latka. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni przez kilka ostatnich miesięcy uprawiali konopie. Podlewali i pielęgnowali rośliny, następnie suszyli w pustostanie i przygotowywali je do dystrybucji.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 7 krzewów konopii. Podczas przeszukań w domach zatrzymanych, zabezpieczyli marihuanę oraz haszysz. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzut uprawy i posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Na wniosek funkcjonariuszy, mielecka prokuratura zastosowała dozór policyjny wobec podejrzanych mężczyzn.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa