W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Po Mszach Świętych policjanci rozdawali odblaski

W ramach działań profilaktycznych mieleccy funkcjonariusze rozdawali seniorom odblaski, promując bezpieczeństwo na drodze. Działania policjantów miały na celu uświadomić niechronionych uczestników ruchu drogowego, jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych.

Przedsięwzięcie objęło seniorów z całego powiatu mieleckiego.

Mając na uwadze bezpieczeństwo w ruchu drogowym seniorów mieleccy policjanci wyszli z inicjatywą przeprowadzenia akacji profilaktycznej, która objęła swoim zasięgiem Mielec i cały powiat mielecki.

Na przełomie listopada i grudnia br., mieleccy mundurowi skierowali do wszystkich parafii na terenie powiatu mieleckiego, apel o korzystanie z elementów odblaskowych, który odczytywany był po niedzielnych Mszach Świętych. W komunikacie funkcjonariusze podkreślili, że odblaski są niezwykle ważnym elementem naszego bezpieczeństwa na drodze, szczególnie w okresach, gdy dni są krótsze, a widoczność jest ograniczona. Ich zadaniem jest bycie widocznym dla innych uczestników ruchu drogowego, zarówno kierowców samochodów, jak i rowerzystów czy pieszych. Dzięki nim zyskujemy cenny czas reakcji, co może uchronić nas przed potencjalnymi wypadkami.

Mielecki profilaktyk mł. asp. Ewelina Ziemba wraz z dzielnicowymi po zakończonych nabożeństwach, cyklicznie rozdali mieszkańcom powiatu mieleckiego ponad 1000 sztuk odblasków ufundowanych przez włodarzy urzędów, gmin i miast z terenu powiatu mieleckiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa