W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Podwójne podium Piłkarskich Nadziei

Futsalowych sukcesów starszym kolegom pozazdrościli uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Stal Mielec. Zawodnicy z rocznika 2011 wywalczyli trzecie miejsce i brązowe medale Mistrzostw Podkarpacia.  

W finałowych zawodach rozgrywanych w Przemyślu, lepsi od podopiecznych trenera Skowrona okazali się tylko gospodarze – SMS Przemyśl i SMS Stal Rzeszów.

Skład APPN SMS Stal Mielec:

Szpala, Bauer, Kopeć, Ziobroń, Jakubus, Szypuła, Stec oraz trener Tomasz Skowron.

Pozostali zawodnicy tego rocznika zagrali w turnieju Euro-Pilzno gdzie w sześciu grach zanotowali po dwa zwycięstwa, remisy i porażki.

Poniżej kadra:
Mazgaj, Bec, Lasek, Sekuła, Babula, Duszkiewicz, Trzpis oraz trenerzy Radosław Sekuła i Mariusz Bec

Równie dobrze co chłopcy z klasy czwartej SMS Stal Mielec, zaprezentował się zespół rocznika 2014. Drużyna Piłkarskich Nadziei pod wodzą trenera Adriana Perydzyńskiego zajęła drugie miejsce w gronie ośmiu ekip z Lubelszyzny i Podkarpacia w turnieju Leżajsk Cup 2022.

Dodatkowo nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała reprezentująca barwy APPN – Madzia Taras.

Skład: Tymon Węglarz, Aleksander Czuchra, Bartłomiej Kupiec, Antoni Popiołek, Miłosz Broda, Oskar Pilch, Magdalena Taras, Jan Marek, Szymon Malczyński, Olaf Głodzik

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa